Розкриття інформації про структуру власності і кінцевих бенефіціарів власників юридичних осіб

Спеціалісти юридичної компанії VINCO`S у зв’язку з набранням чинності наказу Міністерства Фінансів України №163 від 19.03.2021 року розпочали активну подачу інформації щодо структури власності та кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб.

Нагадуємо, що вищезазначений наказ Міністерства Фінансів України зобов’язує кожну юридичну особу, яка зареєстрована на території України розкрити структуру власності та відомості про кінцевих бенефіціарних власників. За неподання або несвоєчасне подання держреєстраторові інформації про кінцевих бенефіціарних власників, керівникові (уповноваженій особі) юрособи загрожує адмінштраф від 17000 до 51000 грн.

Розкриття інформації може здійснюватися як окремою процедерою так і  під час внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Якщо у Вас виникла необхідність у подачі інформації щодо структури власності та кінцевих бенефіціарних власників Вашого підприємства Ви сміливо можете звертатися до юридичної компанії VINCO`S.

Залишилися питання ?

Залиште заявку і ми неодмінно звяжемося з Вами.
Задати питання

Thank's for your message