Адвокати юридичної компанії VINCO’S захистили права фармацевтичної компанії на добре відому торговельну марку

Одне з найбільш поширених порушень в сфері інтелектуальної власності є порушення прав на торговельну марку (знаку для товарів і послуг). Дуже часто компанії-конкуренти намагаються зареєструвати давно відомий та популярний бренд задля наступного його використання в суміжній з конкурентом господарській діяльності. В результаті, дійсний власник такої відомої торговельної марки отримує значні збитки від неправомірних дій конкурентів, зокрема, знижуються продажі та зменшується, відповідно, прибутки. Потерпілим від таких дій став і наш Клієнт.

В ситуації, яка склалась, юридична компанія VINCO’S ознайомилась з всіма необхідними документами та вибудувала тактику захисту, спрямовану на відновлення порушених прав інтелектуальної власності. Зокрема, був поданий позов з вимогами про визнання торговельної марки недійсною та вилучення з цивільного обігу всі товари, які були марковані таким позначенням. В результаті суд відновив порушенні права Клієнта, всі судові витрати перекладені на порушника. Крім того, було повідомлено Антимонопольний комітет України про факт недобросовісної конкуренції з боку компанії-конкурента.

Отож, якщо Ви вважаєте, що Ваші об’єкти інтелектуальної власності незаконно використовують конкуренти, радимо відразу захистити себе від недобросовісних дій задля попередження можливих збитків та підриву ділової репутації. Фахівці юридичної компанії VINCO’S порадять та застосують всі дієві методи задля захисту та відновлення Ваших прав.

Залишилися питання ?

Залиште заявку і ми неодмінно звяжемося з Вами.
Задати питання

Thank's for your message