Реєстрація ТМ для клієнта, який надає послуги таксі преміум класу

Юристи ЮК VINCO`S зареєстрували торговельну марку, для клієнта, який надає послуги таксі преміум класу.

Торговельна марка – позначення, яке вирізняє товари та послуги одних осіб серед таких самих або споріднених з ними товарів і послуг інших осіб. Право власності на торговельну марку засвідчується свідоцтвом. Свідоцтво надає його власнику виключне право забороняти іншим особам використовувати без його згоди, якщо інше не передбачено цим Законом

Власник торговельної марки отримує право на використання своєї торговельної марки для позначення певних товарів та послуг, перелік яких визначається при реєстрації.

Це означає, що власник торговельної марки може заборонити іншим особам використовувати ідентичні і схожі до ступеню змішування торговельні марки щодо таких самих або однорідних товарів і послуг.

Щоб визначити ступінь схожості торговельних марок, патентний повірений (а згодом і експерт Укрпатенту) застосовує кілька критеріїв. Найважливішими з них є:

  • Візуальна схожість — як виглядає ТМ;
  • Фонетична схожість — як вимовляється (звучить ТМ);
  • Семантична схожість — що означає ТМ;
  • Сфера застосування — відносно яких товарів та/або послуг зареєстрована ТМ.

Для реєстрації торговельної марки юристи нашої компанії провели збір усієї необхідної інформації: попередню перевірку за схожістю торговельних марок, визначили клас послуг згідно МКТП та 14 грудня 2020 року подали електронну заявку, оплатили необхідні збори та 31.08.2021 року отримали Свідоцтво на знак для товарів і послуг.

Якщо у Вас виникла необхідність у реєстрації торговельних марок або інших об’єктів інтелектуальної власності, Ви сміливо можете звертатися до юридичної компанії VINCO`S.

Залишилися питання ?

Залиште заявку і ми неодмінно звяжемося з Вами.
Задати питання

Thank's for your message