ЮК VINCO’S успішно здійснила захист Клієнта від безпідставного вимагання колекторами грошових коштів в позасудовому порядку.

Як відомо, діяльність колекторів дуже часто супроводжується погрозами, регулярними дзвінками в будь-яку пору доби, а також, незаконним поширенням персональних даних.

Потерпілим від діяльності однієї з найбільших колекторських компаній в Україні став і наш Клієнт. За допомогою наших адвокатів, які практикують в сфері фінансових послуг та удосконаленого в 2021 році законодавства про діяльність колекторних компаній, нам вдалось захистити права Клієнта від надокучливих колекторів, а фінансова компанія,  в свою чергу, видалила всі персональні дані Клієнта з своєї бази. Даний процес було проведене без звернень в суд та з мінімальними фінансовими затратами для Клієнта.

 

Юридическая компания VINCO’S успешно осуществила защиту клиента от необоснованного вымогательства коллекторами денежных средств во внесудебном порядке.

 

Как известно, деятельность коллекторов очень часто сопровождается угрозами, регулярными звонками в любое время суток, а также, незаконным распространением персональных данных.

Пострадавшим от деятельности одной из крупнейших коллекторских компаний в Украине стал и наш Клиент. С помощью наших адвокатов, практикующих в сфере финансовых услуг и усовершенствованного в 2021 году законодательства о деятельности коллекторских компаний, нам удалось защитить права Клиента от надоедливых коллекторов, а финансовая компания, в свою очередь, удалила все персональные данные Клиента с своей базы. Данный процесс был проведен без обращений в суд и с минимальными финансовыми затратами для клиента.

Залишилися питання ?

Залиште заявку і ми неодмінно звяжемося з Вами.
Задати питання

Thank's for your message