Юристи ЮК VINCO`S зареєстрували - авторське право на службовий твір

Згідно ч. 1 ст. 8 Закону України «Про авторське право та суміжні права» об’єктами авторського права є твори в галузі науки, літератури та мистецтва, зокрема літературні письмові твори белетристичного, публіцистичного, наукового, технічного або іншого характеру (книги, брошури, статті тощо).  Відповідно до Статті 16 Закону України «Про авторське право та суміжні права», врегульовано питання авторських прав на службові твори (службовий твір – твір, створений автором у порядку виконання службових обов’язків відповідно до службового завдання чи трудового договору (контракту) між ним і роботодавцем).

Юристи нашої компанії підготували для клієнта договір про розподіл майнових прав на службовий твір, наказ на службове завдання, встановили розмір винагороди і порядок її виплати та підготували інші необхідні матеріали для подання заявки. Через півтора місяці клієнт отримав свідоцтво.

Якщо у Вас виникла необхідність у реєстрації авторського права на службовий твір, Ви сміливо можете звертатися до юридичної компанії VINCO`S.

Залишилися питання ?

Залиште заявку і ми неодмінно звяжемося з Вами.
Задати питання

Thank's for your message