Абонентське обслуговування юридичних осіб

Юридичний супровід бізнесу

Корпоративне обслуговування від ЮК VINCO`S – це можливість сконцентруватися на веденні вашого бізнесу і залишити всі юридичні питання професіоналам. У штаті ЮК VINCO`S зібрані адвокати, юристи, фахівці в сфері інтелектуальної власності, бухгалтери, аудитори. Наша команда має багаторічний стаж юридичного супроводу бізнесу і вирішує питання будь-якої складності.

Постійна підтримка юриста дуже важлива для ведення успішного бізнесу. Особливо важливо, щоб підтримка була 24/7 і висококваліфікована.

Переваги юридичної компанії VINCO`S

 1. Досвід супроводу бізнесу більше 7 років.
 2. Команда вузькокваліфікованих фахівців.
 3. Супровід вашого бізнесу 24/7.
 4. Всі завдання можна ставити і контролювати зі смартфона.
 5. Гнучка система оплати.

Що ми пропонуємо?

Юридичні консультації

Консультації – дуже важливий елемент в повсякденній роботі бізнесу. Україна одна з небагатьох країн, де законотворчий процес відбувається зі швидкістю світла. Тому для ефективної роботи завжди необхідно отримати швидку і якісну юридичну консультацію. Юристи та адвокати юридичної компанії VINCO`S нададуть консультації з будь-якого аспекту. Команда професіоналів надає роз’яснення законодавства, нормативно-правових актів та інших НПА, що стосуються діяльності вашої компанії. Надання письмових юридичних консультацій з приводу трудових, договірних, корпоративних, податкових, адміністративних, господарських та інших відносин.

Юридичні запити

Господарські відносини дуже різні за своєю природою. Ці відносини регулюються різними нормативно-правовими актами. На жаль, положення цих НПА не завжди однозначні, і для деталізації, як себе вести в тій чи іншій ситуації юристи, адвокати, бухгалтери та аудитори юридичної компанії VINCO`S готують відповідні запити і направляють їх до профільних органів і відомства для отримання максимального результату від нашій діяльності для Клієнта.

Договірні відносини

Всі бізнес відносини побудовані на домовленостях. Договірні відносини в процесі здійснення господарської діяльності грають одну з домінуючих ролей. Якщо вони знайшли своє відображення на папері, то стають Договором. Якісно розроблені і прописані алгоритми здійснення діяльності з контрагентами збережуть ваші матеріальні і моральні витрати на вирішення конфліктних ситуацій. Юристи компанії VINCO`S допоможуть проаналізувати, скласти і оформити договір або надати свої рекомендації до ваших контрактами.

Корпоративні відносини

Корпоративні відносини – це відносини між учасниками і засновниками товариств, відносини між акціонерами і топ менеджментом компанії, структурування бізнесу. Реорганізація його діяльності теж відноситься до корпоративних відносин. Фахівці ЮК VINCO`S мають величезний досвід в юридичній підтримці бізнесу. Юристи компанії можуть провести всі необхідні зміни (змінити засновників, директора, назва, місцезнаходження і т.д.), провести загальні збори засновників, розробити корпоративні договори, дозволити корпоративний спір і захистити ваші права в суді.

Юридична консультація для бізнесу по податках

Податки – дуже важливий механізм наповнення бюджету України. Однак, відносини в податковій системі занадто складні і дуже часто змінюються для розуміння їх директором компанії або топ менеджером. ЮК VINCO`S має в своєму штаті досвідчених податкових юристів і адвокатів, які вже понад 10 років займаються податковим правом і мають величезний досвід в цій галузі.

Захист прав інтелектуальної власності

Інтелектуальна власність в наш час є фундаментом бізнесу. Права на інтелектуальну власність в деяких компаніях становить 80% всього капіталу. ЮК VINCO`S реєструє і захищає права на об’єкти інтелектуальної власності. Спочатку ви можете звернутися до нас за юридичною консультацією.

Досудове врегулювання спорів

Всім відомо, що вирішити конфлікт набагато простіше на початковому етапі. «Війни» завжди забирають багато ресурсів, в тому числі матеріальних, моральних та репутаційних. Юридична компанія VINCO`S дуже добре зарекомендувала себе у досудовому регулюванні спорів. Спеціалісти нашої компанії завжди прагнуть максимально розібратися в ситуації, попередити про всі можливі ризики та запропонувати максимально результативні варіанти вирішення ситуації, яка склалася у Клієнта.

Представлення інтересів в судах

Іноді ваші контрагенти не розуміють всіх дій, які ви застосовуєте для мирного вирішення конфліктних ситуацій і вам нічого не залишається, як звернутися за захистом своїх прав до суду. Адвокати ЮК VINC`S провели тисячі судових засідань і виграли сотні справ і зможуть допомогти вам побудувати успішну стратегію представлення ваших інтересів в суді, що допоможе досягти максимального успіху.

Бухгалтерські й аудиторські послуги

Юридичний супровід бізнесу пліч-о-пліч ідуть з бухгалтерськими та аудиторськими послугами. У команді нашої компанії досвідчені бухгалтери та аудитори, які можуть вам допомогти в питанні будь-якої складності.

Абонентське юридичне обслуговування

У сучасному світі ринок підприємницької сфери діяльності має найбільшу насиченість ніж будь-коли, і кожен підприємець прагне не тільки поліпшити свій бізнес, збільшувати прибуток, перемагати конкурентів, а й прикрити свій тил. Щодня доводиться стикатися з різного роду бюрократичними та юридичними питаннями, які вимагають негайного і правильного рішення. Юридичне оточення в Україні на сьогодні є швидкоплинним і мінливим, і правознавці, які здійснюють юридичний супровід, повинні лавірувати між схожими нормами без права на помилку. Чи не кожен підприємець може похвалитися відмінним знають юристом в своєму штаті. Альтернативним варіантом вирішення цього питання буде абонентське обслуговування юридичних осіб.

2020 рік уніс багато змін в усі сфери діяльності, особливо це торкнулося правового поля. Більшість підприємств переходять на віддалений режим роботи, деякі скорочують штат або специфіку роботи, переводять цілий відділи на аутсорсинг, і головною метою цих заходів є не тільки скорочення витрат, але і боротьба за виживання.

Для більшості бізнес моделей зараз головним аспектом у виборі напрямку діяльності є мобільність і швидкість, коли потрібно оперативно і з найменшими витратами вирішити те чи інше питання. В даному варіанті вибирають послугу юридичний супровід діяльності. Абонентське юридичне обслуговування дозволяє придбати професійний захист інтересів суб’єкта бізнесу і його фінансів під час укладення угод, різного роду розглядів, підписання документів і т.д.

Чому правовий супровід так вигідно?

На це питання можна відповісти попередньо, розібравши напрямки діяльності організації з надання комплексного абонентського юридичного обслуговування юридичних осіб.

 1. Одним з головних плюсів абонентського юридичного супроводу є економія. Вам апріорі не потрібно буде тримати в штаті одного юриста, якому потрібно оплачувати податки на зарплату, відпустку і лікарняні.
 2. Так само правовий супровід організацією виключає негативні впливи людських чинників. Юридична компанія не може захворіти, взяти відгул, піти в декрет або звільнитися. Персонал цілодобово в будь-який час року здатний вести справи без затримок і здійснювати юридичний супровід.
 3. Що випливає з попереднього плюс – це робота 24/7 в режимі форс-мажору. Будь то судові засідання, обшуки, рейдерські захоплення та інше, юрист завжди буде на місці, як людина, яка надає юридичний супровід.
 4. Маючи правовий супровід юридичної організації, ви отримуєте не одного вузькопрофільного фахівця, а цілу команду освічених, багатих досвідом професіоналів в різних галузях права, що дає комплексний підхід у вирішенні абсолютно будь-якого питання.
 5. Ви можете чітко скласти місячний бюджет, одержувати погодинний звіт про кожну дію і ефективно розподіляти кошти на інші потреби за допомогою юридичного супроводу.
 6. Сама суть абонентського обслуговування підприємств полягає в тому, що ви оформляєте свого роду підписку на послуги, вам не потрібно облаштовувати місце в офісі, купувати оргтехніку, канцтовари, проплачувати зв’язок, проїзд та інші витрати, пов’язані з наявністю штатного персоналу.
 7. Весь персонал з надання правового супроводу підбирається не просто за наявністю диплома. Кожен співробітник має практичний досвід роботи в державних органах.
 8. Компанії з надання юридичного супроводу часто негласно співробітничають з нотаріусами, держ. реєстраторами та аудиторами, що дозволяє комплексно і без зволікань закривати будь-яке завдання.
 9. Замовляючи комплексне юридичне обслуговування, клієнт отримує набагато привабливіше цінник, ніж якби він кожен раз для кожної дії замовляв окремі послуги в юридичних конторах.

Які послуги можна отримати, підписавши договір про юридичний супровід?

Купуючи автомобіль, ми, в першу чергу, дивимося на його марку і технічні характеристики, щоб зрозуміти, чи зможе він задовольнити наші потреби. Так і в області надання абонентського юридичного обслуговування клієнт повинен розуміти, за що він щомісяця буде віддавати частину свого чесно заробленого доходу, яке саме юридичний супровід йому буде доступно:

 •  Юридичні консультації – отримання клієнтом роз’яснень щодо правової оцінки ситуації, що склалися. Юридичне об’єднання здатне всебічно і в найкоротші терміни надати повноцінних і вичерпну відповідь щодо запиту клієнта з можливістю подальшого його дозволу. Дуже зручно, коли потрібно розуміти, що від нас може вимагати той же державний орган. Особливо коли це стосується діяльності вашого бізнесу. Оскільки, після замовлення комплексного юридичного супроводу команда професіоналів вивчить вашу компанію в найменших деталях. Кожен співробітник буде знати які ваші сильні і слабкі сторони, і дасть максимально вигідний вам відповідь.
 • Юридичні запити – обов’язковий етап підготовки до захисту своїх інтересів. Потрібно знати максимально багато інформації, яка вас зачіпає, щоб щільно побудувати лінію подальших дій. У звичайній юридичної компанії складання запиту може займати до декількох тижнів, оскільки там працює обмежена кількість юристів і ваше замовлення буде гаснути в порядку живої черги. Команда, яка надає юридичний супровід, може скласти запит в будь-який орган і профільне відомство відповідно до законів України практично миттєво, в найкоротші терміни, оскільки кожен клієнт є найважливішим.
 • Договірні відносини – будь-яка дія, пов’язане з укладанням договорів того чи іншого характеру буде розглядатися комплексно, із застосуванням юридичних алгоритмів, для виключення можливих прихованих підводних каменів і загроз. Профільний фахівець може не тільки скласти договір, прописати фабулу та інші юридичні тонкощі, а й проаналізувати вже наявний договір, внести свої правки, скласти, якщо це потрібно, протокол розбіжностей, і вести клієнта аж до моменту підписання.
 • Корпоративні відносини – відносини, які відбуваються всередині компанії, в самій її структурі. Компанія, з якою підписано абонентський договір на надання юридичних послуг, тобто юридичний супровід, може провести правильну реорганізацію компанії, зробити всі зміни щодо засновників, акціонерів, місцезнаходження та інших тонкощів цієї сфери.
 • Юридичні консультації в сфері оподаткування – одна з найважливіших сторін діяльності з юридичного супроводу. Ні для кого не секрет, що транснаціональний компанії витрачають мільйони доларів на юристів, які допомагають боротися зі звірячими податками, здійснюючи юридичний супровід, що стосується діяльності компанії. Україна не є винятком. Правильно підібраний перелік діяльності і правової курс допоможуть істотно економити на податках, що в свою чергу призведе до збільшення чистого прибутку.
 • Захист прав інтелектуальної власності. На сьогоднішній день це одна з найприбутковіших ніш в юридичному плані. Інтелектуальна власність все частіше піддається порушень з боку третіх осіб і потребує гідної захисту. Для того, щоб володіти цим правом, його потрібно правильно оформити, у вигляді патенту, свідоцтва або ж ліцензійного договору. Юридичний супровід здатне вирішити і це питання, надаючи повну інформацію і ведення від моменту виявлення бажання зробити фіксацію права інтелектуальної власності та до його кінцевого придбання. Так само комплекс послуг включає в себе постійний моніторинг і захист будь-якого акту третіх осіб, який може порушувати це право.
 • Досудове врегулювання спорів – вельми корисна процедура, коли обидві сторони розуміють, що подальше судовий розгляд буде коштувати чималих фінансових втрат. Так само таке врегулювання істотно скорочує терміни розгляду, що особливо корисно, коли майно бере участь сторони заморожено або не може використовуватися в повній мірі з огляду на судову заборону. Найчастіше досудове врегулювання спорів – це результат дій команди професіоналів в області юридичного супроводу, які розглядаючи всі можливі варіанти приходять до самого благополучного для клієнта.
 • Представлення інтересів в судах. Коли ведеш свій бізнес, то розумієш, що час – це найцінніший ресурс, і його треба витрачати з розумом і максимальною вигодою. Тому, багато підприємців представлені в суді через представника, людини, який наділений певними повноваженнями і має достатньо знань, щоб в повній мірі представляти інтереси. Абонентське юридичне обслуговування включає в себе комплекс з представництва інтересів в судах, проходженню всіх потрібних інстанцій, збору інформації та подальших дій в гос.органах. Замовити правовий супровід завжди ефективніше, ніж займатися цим самому.
 • Бухгалтерські й аудиторські послуги – ще одна можливість зберегти кошти за допомогою відсутності витрат на штатного співробітника. Все більше підприємств переходять на аутсорсинг в цих питаннях, оскільки це і вигідно, і продуктивніше. Штатні бухгалтери та аудитори компанії з надання юридичного супроводу здатні вирішити будь-яке питання, надати будь-який звіт за період, що цікавить.

Як же вибрати відповідну компанію, що може надати абонентське юридичне обслуговування?

На сьогоднішній день в Україні послуги надання формату юридичний супровід представлені дуже широко і багатогранно. Практично в кожному великому місті існує ряд організацій, які здатні надати той чи інший комплекс по правовому супроводу. Перш за все, люди довіряють стабільним компаніям, які існують на ринку вже довгий час, так звані мастодонти юридичного супроводу. Адже на їх практиці вже побували десятки, а то і сотні компаній і підприємств, і багато процесів вже вивчені і виведені до автоматизму.

Так само слід зазначити практики компанії – це той самий коло діяльності, який фірма зачіпає, і який показує, який комплекс завдань команда здатна вирішити. Чим ширше коло, який стосується юридичний супровід – тим більше фахівців задіяно, і тим спокійніше ви будете знаючи, що вас підстрахують в будь-який момент. Це можуть бути практики корпоративного права, податкового права, захисту об’єктів інтелектуальної власності, медіації та досудового врегулювання спорів, судового захисту бізнесу, антимонопольного законодавства, white color crime, створення і супровід НПО. Головне, щоб компанія, яка надає юридичний супровід ставилася до вашого бізнесу як до свого.

В такому питанні, наприклад, одним з лідерів ринку надання абонентського обслуговування юридичних осіб є Юридична компанія VINCO`S – спеціалізується на комплексному супроводі бізнесу в Україні, а їх слоганом виступає – Law company VINCO`S «The best lawyers for your business». Даний гравець ринку має більше 7 років досвіду в сфері юридичного супроводу, близько 400 справ на рік, за 2020 рік було залучено 325 нових клієнтів, і все це завдяки 12 професіоналам, які стоять на сторожі спокою і комфорту.

Підіб’ємо підсумки за вибором юридичного супроводу

Питання абонентського юридичного обслуговування все частіше привертає до себе прихильників економічності і раціоналізму. Абсолютно будь-який підприємець хоче отримувати максимальну вигоду зі свого дітища і хоче захистити його з максимальною віддачею. Зараз економіка дуже сильно постраждала через пандемію і кожен хоче вижити, вирватися з застою і функціонувати з максимальною продуктивністю. Хтось починає економити на продукті, хтось скорочує виробництво, у кого-то зменшується штат. Але тенденція зрозуміла – мобільність і швидкість, ось головні помічники на сьогодні. І жоден штатний юрист не здатний закрити абсолютно всі правові питання, що виникають в процесі життєдіяльності компанії. Відповідно все більше підприємств переходять на послуги аутсорсингових фірм з надання комплексного абонентського юридичного обслуговування.

Залишилися питання ?

Залиште заявку і ми неодмінно звяжемося з Вами.
Задати питання

Thank's for your message