Абонентське обслуговування юридичних осіб

Юридичне обслуговування юридичних осіб

Корпоративне обслуговування від юридичної компанії VINCO`S – це можливість нарешті сконцентруватися на ведені Вашого бізнесу і залишити всі юридичні питання професіоналам. У штаті юридичної компанії VINCO`S зібрані адвокати, юристи, спеціалісти у сфері інтелектуальної власності, бухгалтери, аудитори. Наша команда має багаторічний стаж супроводження бізнесу і вирішує питання будь-якої складності.

Постійна підтримка юриста дуже важлива для ведення успішного бізнесу. Особливо важливо, щоб підтримка була 24/7 та висококваліфікована.

Переваги юридичної компанії VINCO`S полягаю в тому, що:

 1. Досвід супроводження бізнесу більше 7 років.
 2. Команда вузько кваліфікованих спеціалістів.
 3. Функція супроводження Вашого бізнесу 24/7.
 4. Всі завдання можна ставити та контролювати з смартфона.
 5. Гнучка система оплати.

 

Що ми пропонуємо:

 1. Юридичні консультації.

  Консультації дуже важливий елемент у повсякденній роботі бізнесу. Україна одна з небагатьох країн, де законотворчий процес відбувається зі швидкістю світла. Тому для ефективної роботи завжди необхідно отримати швидку та якісну юридичну консультацію. Юристи та адвокати юридичної компанії VINCO`S нададуть консультації з приводу будь-якого аспекту Вашого бізнесу. Команда професіоналів надає роз’яснення законодавства, нормативно-правових актів та інших нормативних документів, які стосуються діяльності Вашої компанії. Надання письмових консультацій з приводу трудових, договірних, корпоративних, податкових, адміністративних, господарських та інших відносин.

 2. Юридичні запити.

  Господарські відносини дуже різноманітні по своїй природі. Ці відносини регулюються різними нормативно-правовими актами. Нажаль, положення цих нормативних актів не завжди однозначні, і для деталізації, як себе вести в тій чи іншій ситуації юристи, адвокати, бухгалтери та аудитори юридичної компанії VINCO`S готують відповідні запити та надсилають у профільні органи та відомства для отримання максимального результату від нашої діяльності для Клієнта.

 3. Договірні відносини.

  Всі бізнес відносини побудовані на домовленостях. Домовленості, які знайшли своє відображення на папері стають ДОГОВОРОМ. Договірні відносини в процесі здійснення господарської діяльності відіграють одну з домінуючих ролей. Якісно розроблені та прописані алгоритми здійснення діяльності з контрагентами збережуть Ваші матеріальні та моральні витрати на вирішення конфліктних ситуацій. Юристи компанії VINCO`S допоможуть проаналізувати, розробити та надати свої рекомендації до Ваших договорів.

 4. Корпоративні відносини.

  Корпоративні відносини – це відносини між учасниками та засновниками товариств, відносини між акціонерами та топ-менеджментом компанії, структурування бізнесу. Реорганізація його діяльності теж відноситься до корпоративних відносин. Спеціалісти юридичної компанії VINCO`S мають величезний досвід у корпоративній допомозі бізнесу. Юристи компанії можуть провести всі необхідні зміни (змінити засновників, директора, назву, місцезнаходження тощо), провести загальні збори засновників, розробити корпоративні договори, вирішити конфліктні ситуації між акціонерами та захистити Ваші права у суді.

 5. Податки.

  Податки – дуже важливий механізм наповнення бюджету України. Однак, відносини в податковій системі надто складні, і надто часто змінюються для охвату їх директором компанії чи топ-менеджментом. Юридична компанія VINCO`S має у своєму штаті досвідчених податкових юристів та адвокатів, які вже більше 10 років займаються податковим правом та мають величезний досвід у даній галузі правовідносин.

 6. Захист прав інтелектуальної власності.

  Інтелектуальна власність у наш час є фундаментом бізнесу, споживачі набагато більше довіряють тим, кому довіряють. Права на інтелектуальну власність у деяких компаніях становить 80 % всього капіталу компанії. Юридична компанія VINCO`S на професійному рівні реєструє та захищає Ваші права на об’єкти інтелектуальної власності.

 7. Досудове врегулювання спорів.

  Всім відомо, що вирішити конфлікт набагато простіше на початковому етапі. «Війни» завжди забирають багато ресурсів, в тому числі матеріальних, моральних та репутаційних. Юридична компанія VINCO`S дуже добре зарекомендувала себе у досудовому регулюванні спорів. Спеціалісти нашої компанії завжди прагнуть максимально розібратися в ситуації, попередити про всі можливі ризики та запропонувати максимально результативні варіанти вирішення ситуації, яка склалася у Клієнта.

 8. Представлення інтересів в судах.

  Іноді Ваші контрагенти не розуміють всіх дій, які Ви застосовуєте для мирного вирішення конфліктних ситуацій і Вам нічого не залишається, як звернутися за захистом своїх прав до суду. Адвокати юридичної компанії VINCO`S провели тисячі судових засідань і виграли сотні справ і зможуть допомогти Вам вибудувати успішну стратегію представлення Ваших інтересів в суді, що допоможе Вам досягти максимального успіху.

 9. Бухгалтерські та аудиторські послуги.

  Юридичне обслуговування юридичних осіб пліч-о-пліч ідуть з бухгалтерськими та аудиторськими послугами. В команді нашої компанії найдосвідченіші бухгалтери і аудитори, які можуть Вам допомогти у питанні будь-якої складності.

Залишилися питання ?

Залиште заявку і ми неодмінно звяжемося з Вами.
Задати питання

Thank's for your message

Don`t copy text!