Бухгалтерський облік

Досвід ведення бізнесу в умовах пандемії коронавірусу COVID-19 виявив можливість ефективної роботи співробітників у віддаленому режимі та безболісні способи скорочення штату, зокрема шляхом залучення фахівців за договором аутсорсингу. Ведення бухгалтерського та податкового обліку – той напрямок роботи, який можна повноцінно закрити за допомогою залучених фахівців. Важливо лише вибрати надійного провайдера бухгалтерських послуг.

 

Компанія VINCO`S вже понад сім років успішно займається супроводом середнього та малого бізнесу, безупинно нарощуючи кількість клієнтів та отримуючи вдячні відгуки, тому нам можна довіряти. Головна вигода співпраці з нами для бізнесу – комплексний підхід до надання послуг. Нами вирішуються як завдання, пов’язані з веденням бухгалтерії, так і юридичні питання.

Основні напрямки роботи

 

Залучення наших фахівців забезпечує для клієнта виконання всіх функцій бухгалтера/бухгалтерської служби, починаючи складанням первинних документів у режимі онлайн, і закінчуючи формуванням та здаванням до контролюючих органів пакету фінансової та податкової звітності. Разом з тим, ми готові до вирішення локальних завдань, поставлених клієнтом.

До відома! Ефективність роботи спеціалістів ЮК VINCO`S обумовлена багаторічним практичним досвідом. Нам добре відомо більшість помилок, які допускаються ФОП та іншими категоріями підприємців під час ведення бухгалтерського обліку. Тому за нашої підтримки таких помилок вдається уникнути.

Наприклад, ФОП 2-ї чи 3-ї групи спрощеної системи оподаткування забувають зареєструватися платниками єдиного податку, не оформляють чи втрачають первинні документи, використовують сторонні сервіси, а не Електронний кабінет, для подання звітності. Сервісні компанії припускаються помилок при визначенні господарських операцій та оформленні договорів, сплаті податків з доходів, пов’язаних з інтелектуальною власністю, а також виплаті винагород за виконану роботу.

 

Наша команда концентрується на чотирьох основних напрямках роботи:

1.     Бухгалтерія для ФОП.

Ми працюємо з фізичними особами – підприємцями на єдиному податку (ЄП) та при використанні загальної системи оподаткування, з ПДВ та без, з РРО/ПРРО та без, з найманими працівниками та без. Попередження помилок та санкцій з боку контролюючих органів досягається за рахунок щоквартальної звірки з ДПС.

2.     Бухгалтерія для ТОВ.

Послуги бухгалтерського супроводу надаються як резидентам України, так і представникам іноземного бізнесу. Для клієнтів вирішуються завдання, пов’язані з ЗЕД, об’єктами інтелектуальної власності, роялті тощо.

3.     Ведення бухгалтерського обліку для фінансових компаній.

Фахівці ЮК VINCO`S відповідають кваліфікаційним умовам, які висуваються до бухгалтера фінансової установи. Йдеться про вищу освіту необхідної спеціалізації, наявність досвіду роботи від 3-х років і більше, складання іспиту на відповідність знань вимогам до головних бухгалтерів фінансових установ, бездоганної репутації та відсутності судимості.

Оскільки одним із законних способів організації бухобліку у фінансовій компанії є укладення договору на обслуговування з аутсорсинговою компанією, ми маємо право забезпечити для клієнтів такий облік. Зокрема, нами надаються послуги бухгалтерського супроводу компаній, які займаються кредитуванням, факторингом, лізингом, обміном валют тощо.

4.     Консультації і аудит.

На будь-якому етапі співробітництва ми готові провести для клієнта податковий аудит, виявити потенційні загрози та ризики, а також надати рекомендації щодо їх усунення. В ході надання бухгалтерських послуг на умовах аутсорсингу (абонентського обслуговування) наша команда готова оперативно відповідати на поточні запитання клієнта та його співробітників, взаємодіяти по зручному каналу зв’язку.

Переваги ведення бухобліку залученими спеціалістами VINCO`S

 

До відома! За будь-яких обставин організація робочого місця бухгалтера або кількох робочих місць – бухгалтерської служби – це витрати. Крім зарплати співробітникам, йдеться про сплату податків як роботодавця, а також сплату лікарняних, декретних, матеріальної допомоги, медичної страховки. На одного співробітника необхідно орендувати близько 6 кв. м офісної площі, забезпечити ПК, а також програмне забезпечення, оплачувати курси підвищення кваліфікації та семінари, компенсувати витрати на телефон, проїзд тощо.

Головний та найважливіший плюс бухобліку на аутсорсингу – це економія. Вартість послуг бухгалтерського супроводу приблизно на 20% і більше нижча за заробітну плату штатного бухгалтера. Як бонус клієнт отримує «безперебійність» бухобліку. Оскільки близько 90% бухгалтерів – жінки, висока ймовірність декретів, лікарняних тощо, що негативно позначається на веденні бухгалтерії підприємства. У нашій компанії працює ціла команда спеціалістів. Заміна одного іншого відбувається невідчутно для клієнта.

 

Послуги в рамках бухгалтерського супроводу

 

У переліку основних послуг:

 • ведення бухгалтерського і податкового обліку, кадрового діловодства, розрахунок зарплат працівникам;
 • формування, прийом та обробка первинних документів щодо товарів, робіт, послуг, розрахунок податків та зборів;
 • формування та складання податкової, фінансової, статистичної звітності до контролюючих органів, відповіді на запити та іншу взаємодію з ДПС;
 • створення, архівація та зберігання документів.

 

Додатково здійснюється:

 • ведення управлінського обліку;
 • супровід поточних рахунків у клієнт-банку, оформлення депозитів, кредитів, валютних операцій;
 • обробка операцій ЗЕД (імпорт, експорт, валютні платежі);
 • відновлення бухобліку (виправлення допущених раніше помилок);
 • супровід під час перевірки контролюючими органами;
 • підготовка актів звіряння розрахунків з контрагентами/державними органами;
 • аналіз фінансової діяльності (прибутків та збитків підприємства, розрахунків з дебіторами та кредиторами, змін активів та пасивів);
 • контроль дебіторської заборгованості.

 

Компанія VINCO`S готова стати вашим надійним партнером, забезпечуючи фундамент для бізнесу у вигляді професійного бухгалтерського обліку.

 

Залишилися питання ?

Залиште заявку і ми неодмінно звяжемося з Вами.
Задати питання

Thank's for your message