Ліквідація асоціацій

Ліквідація асоціацій і союзів

Як і будь-яка діяльність, діяльність асоціації може прийти до свого кінця. Деякі асоціації реєструються для досягнення певної цілі, і якщо дана ціль вже досягнута підлягають ліквідації. Деякі асоціації ліквідовуються у зв’язку з ліквідацією їхніх членів.

Юристи компанії VINCO`S професійно надають допомогу при ліквідації господарських асоціацій. На рахунку нашої компанії близько 50 ліквідованих асоціацій.

Як правило асоціації це неприбуткові компанії, в статуті такої організації зазначено, що у разі ліквідації необхідно передати майно організації іншій неприбутковій організації або передати державі. Тому, при прийняті рішення про ліквідацію потрібно прописати, що буде з майном такої організації. Якщо говорити про грошові кошти, які залишаються на рахунку можна використати на статутні цілі або передати іншій неприбутковій організації.

У разі, якщо асоціація є платником податку на прибуток, ліквідація проходить таку саму процедуру ліквідації як і звичайне товариство.

Етапи ліквідації асоціації:

Прийняття рішення про ліквідацію (саморозпуск) головним органом асоціації.

Прийняття рішення про передачу коштів та майна на статутні потреби та/або благодійність.

Складання ліквідаційного балансу та реструктуризація активів асоціації.

Зняття асоціації з обліку (податкова, пенсійний, центр зайнятості та ін.)

Передача документів в архівні установи.

Ліквідація асоціації організації в державному реєстрі.

Термін та вартість ліквідація асоціації залежить від кількості членів,  процедури прийняття рішення та інших факторів та особливостей даної асоціації. Ліквідація асоціації має багато особливостей, і тому радимо Вам звернутися до професіоналів юридичної компанії VINCO`S для збереження коштів та нервів.

Етапи роботи з нами:

  1. Первинна консультація.

  2. Підписання угоди.

  3. Аналіз документів.

  4. Розробка стратегії ліквідації.

  5. Ліквідація асоціації.

  6. Передача документів.

Залишилися питання ?

Залиште заявку і ми неодмінно звяжемося з Вами.
Задати питання

Thank's for your message