Реєстрація асоціацій

Для досягнення цілей потрібно розуміти, що деякі цілі можна досягти тільки об’єднавшись. Тільки спільними зусиллями можна протистояти різним викликам які є сьогодні при здійсненні господарської діяльності. В законодавстві визначено декілька видів організаційно-правових форм такого об’єднання – асоціації, корпорації, консорціуми, концерни та інші. Різниця полягає у впливі який має новостворена структура відносно своїх засновників. Розглянемо, асоціацію, вона взагалі немає впливу членів засновників. Під відсутності впливу, мається на увазі, вплив – на здійснення господарської діяльності.

Відповідно до Господарського кодексу України (ГКУ) асоціація – договірне об’єднання, створене з метою постійної координації господарської діяльності підприємств, що об’єдналися, шляхом централізації однієї або кількох виробничих та управлінських функцій, розвитку спеціалізації і кооперації виробництва, організації спільних виробництв на основі об’єднання учасниками фінансових та матеріальних ресурсів для задоволення переважно господарських потреб учасників асоціації.

Установчим документом є Статут асоціації. У статуті повинно бути зазначено, що вона є господарською асоціацією.  Також, потрібно зазначити мету створення, основні напрямки діяльності, права та обов’язки членів асоціації. Якщо асоціація створюється на певний період, у статуті зазначається даний термін на який вона створюється. Учасники асоціації можуть уповноважити асоціацію представляти її інтереси у відносинах, з будь-якими органами, підприємствами, установами і організаціями.

Засновниками асоціації можуть бути тільки юридичні особи.

Для окремих категорій асоціацій необхідний дозвіл Антимонопольного комітету України (АМКУ) на її створення. Юристи компанії VINCO`S зможуть допомогти Вам не тільки зареєструвати асоціацію, а й отримати дозвіл в АМКУ для уникнення штрафів з боку останнього.

Етапи роботи:

  1. Підписання договору з юридичною компанією VINCO`S.
  2. Розробка статутних документів.
  3. Державна реєстрація.
  4. Отримання статусу неприбутковості.
  5. Виготовлення печатки.
  6. Відкриття банківських рахунків.
  7. Передача документів.

Термін реєстрації асоціації – 3 р.д.

Вартість від 3000 грн.

Залишилися питання ?

Залиште заявку і ми неодмінно звяжемося з Вами.
Задати питання

Thank's for your message

Don`t copy text!