Додатково оплачується: розмір державного мита – 680 грн., послуги нотаріуса – від 500 грн. один документ, послуги реєстратора 500 грн.
Більшість бізнесменів, коли починають свою справу зазвичай самостійно виконують фукнції керівника товариства. Деякі, так і залишаються керівниками, а деякі призначають на своє місце професійних керівників, які виконують посадові обов’язки керівника підприємства і засновник відходить від операційної складової. Також, може бути інша ситуація, коли засновників декілька і для уникнення заангажованості топ-менеджменту керівників наймають не з складу засновників, а на конкурсній основі.
При зміні керівника варто пам’ятати, що не достатньо видати наказ та ознайомити з ним керівника. У разі звільнення за ініціативою роботодавця потрібно пройти всю процедуру відповідно трудового законодавства і провести відповідні зміни у єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). Варто також зауважити, що керівник підприємства назначається і звільняється протоколом загальних зборів учасників товариства і тому роботодавцем керівника є вищий орган управління товариством.
На практиці трапляється така ситуація, що керівник хоче звільнитися з посади директора, а засновники або не хочуть цього, або їх просто немає в країні та вони не виходять на зв’язок, або банально не вичстачає кількості голосів на загальних зборах для прийняття даного рішення. У такому разі можна ініціювати судову процедуру. Якщо у Вас саме таке ситуація зателефонуйте нам або залиште заявку і профільний юрист з вами зяжеться і неодмінно Вам допоможе.
Thank's for your message