Зміна юридичної адреси

Базовий
 • - Консультація
 • - Підготовка проектів документів

1000 грн

Засовити
Стандарт
 • - Консультація
 • - Підготовка проектів документів
 • - Підписання документів у нотаріуса
 • - Проведення державної реєстрації зміни юридичної адреси

1500 грн

Замовити
Преміум
 • - Консультація
 • - Підготовка проектів документів
 • - Підписання документів у нотаріуса
 • - Проведення державної реєстрації зміни юридичної адреси
 • - Затвердження нової редакції статуту

2500 грн

Замовити

Додатково оплачується: розмір державного мита – 680 грн., послуги нотаріуса – від 500 грн. один документ, послуги реєстратора 500 грн.

Зміна юридичної адреси

Напевно, у кожного бізнесмена виникало питання про зміну офісного приміщення у зв’язку з різними причинами (розщирення бізнесу, розщирення напрямку діяльності, підвищення рентної плати власником приміщення, купівля власного приміщення і т.д.). У випадку коли на адресу даного приміщення було зареєстровано Вашу компанію, постає питання зміни даних відомостей в єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Юристи юридичної компанії VINCO`S допомагають у перереєстраці юридичної адреси у разі її фактичної зміни.

Що потрібно памятати при зміні юридичної адреси?

 1. Процедура державної реєстрації. Потрібно не тільки прийняти рішення на загальних зборах учасників товариства, а й завірити всі документи належним чином та провести державну перереєстрацію юридичної адреси в ЄДР.
 2. Територіальність. При зміні району, населеного пункту чи іншої територіальної одиниці потрібно розуміти, що змінюється не тільки адреса в ЄДР, а ще й ваша реєстраційна справа теж передається відповідному підрозділу установи (організації) яка зберігає у себе всі реєстраційні справи відповідно до територіального критерію. На практиці переміщення однієї справи в інший територіальний підрозділ займає 30 календарних днів. Важливло пам’ятати, що поки реєсраційна справа не буде поставлена на облік на новому місці реєстрації заборонено проводити будь-які реєстраційні дії.
 3. Податкова. При перереєстрації в іший район, місто чи область відповідно до податкового законодавства потрібно розуміти, що деякі податки, наприклад, податок на додану вартість буде сплачуватись в податкову за старим місцем реєстрації до кінця календарного року.
 4. Контрагенти. Для уникнення неприємних ситуацій (наприклад, отримання виконавчого листа про стягнення певної грошової з рахунку компанії) потрібно повідомити Ваших контрагентів про те, що компанія змінили юридичну адресу і тепер усю кориспондецію потрібно направляти за новою адресою. Якщо у компанії є сайт можна це зробити за його допомогою.

Етапи роботи з юридичною компанією VINCO`S:

 1. Консультація з приводу зміни юридичної адреси.
 2. Підписання договору з компанією.
 3. Підготовка документів та нотаріальне їх засвідчення.
 4. Проведення реєстраційних дій.
 5. Передача документів клієнту.

Документи від клієнта:

 1. Остання редакція статуту (в електронному форматі).
 2. Дані засновників товариства (паспорт і РНОКПП, для фізичних осіб та/або код ЄДРПОУ для юридичних осіб).
 3. Інформація про нову юридичну адресу.

Додаткові послуги:

 1. Зміна розміру статутного капіталу.
 2. Зміна найменування юридичної особи.
 3. Зміна складу засновників.
 4. Зміна директора.
 5. Інші зміни.
 6. Виготовлення печатки.

Залишилися питання ?

Залиште заявку і ми неодмінно звяжемося з Вами.
Задати питання

Thank's for your message