Кейси

Реєстрація фінансової компанії та отримання 4 ліцензій в НБУ

Юридична компанія VINCO`S успішно зареєструвала фінансову компанію та отримали 4 ліцензії за новим правилами в Національному Банку України (далі – НБУ). Перелік ліцензій приводимо нижче: 1. Факторинг. 2. Лізинг. 3. Гарантія та порука. 4. Видача кредитів. Ми з гордістю можемо констатувати той факт, що дана фінансова компанія одна із перших в Україні отримала ліцензії у […]

Юристи юридичної компанії VINCO`S зареєстрували громадську організацію, яка займається захистом населення в сфері житлово-комунальних послуг

Юристи юридичної компанії VINCO`S зареєстрували громадську організацію основною метою якої є захист споживачів житлово-комунальних послуг, зокрема боротьба з незаконним тарифоутворенням та зловживаннями службових осіб в сфері ЖКХ. Реєстрація громадської організації відбулася в максимальні короткі терміни, а саме 3 робочі дні з моменту погодження усіх побажань клієнта. Як завжди, юристи компанії VINCO`S підійшли до розроблення статуту […]

Юридична компанія VINCO`S провела юридичний аудит лоту з купівлі права вимоги (кредиторської заборгованості) на суму 2 496 964, 21 грн.

Юристами юридичної компанії VINCO`S було проаналізовано можливість виконання рішення після купівлі лота «Право вимоги боргу» (дебіторська заборгованість) на суму 2496964, 21 грн.

Супроводження інвестиційної угоди на 3 млн. гривень

Корпоративними юристами, юридичної компанії VINCO`S було супроводжено інвестиційну угоду на суму 3 мільйона гривень для будівельної компанії.

Зміна директора компанії з продажу авто в Україні

Зміна директора компанії за 24 години.

Реєстрація громадської організації з захисту водойм на Київщині

Юристами практики реєстрації та супроводження НГО, юридичної компанії “VINCO`S” було зареєстровано громадську організацію, яка буде займатися благоустроєм населиних пунктів Києво-Святошинського району.

Компанія VINCO`S супроводжує діяльність українського видавництва.

Юристи практики інтелектуальної власності, розробили договори для Видавництва.

Реєстрація торгової марки міжнародного виробника будівельної техніки

Юристи практики захисту інтелектуальної власності, компанії VINCO`S зареєстрували торгову марку для американського виробника будівельної техніки.

Супроводження дарування бази відпочинку неприбутковими організаціями

Супроводження даної угоди має багато підводних каменів. В угоді приймать участь оцінщики, нотаріуси, реєстратори. Компанія VINCO`S не зважаючи на складну ситуацію не тільки організувала та підготовила всі необхідні документи а й провела необхідні реєстраційні дії.

7

років досвіду

386

справ в 2019 році

12

професіоналів

325

нових клієнтів за 2019 рік

Залишилися питання ?

Залиште заявку і ми неодмінно звяжемося з Вами.
Задати питання

Thank's for your message

Don`t copy text!