Що таке благодійний фонд і навіщо його створювати?

Напевно кожен з нас хоч раз зустрічав оголошення про збір коштів на лікування певного важкого захворювання, яке було опубліковано на біл-бордах в місті, на скриньці з фотографією біля каси супермаркету або постом-проханням про допомогу в соціальних мережах. Більшість проходить повз, зважаючи на свої моральних принципів, інша частина намагається все-таки допомогти невеликою сумою, але є люди, для яких допомога іншим – це один із пріоритетних напрямків в житті. У цій статті ми розкриємо не тільки поняття благодійності, а й відкриємо завісу того, як можна створити справу мрії і скільки буде коштувати створити благодійний фонд.

Реєстрація благодійного фонду

Що таке благодійний фонд і навіщо його створювати?

Будь який благодійний фонд – це організація, створена на некомерційній основі, де основна мета – це акумуляція та збір фінансових і матеріальних ресурсів, спрямованих на безоплатне спонсорство благодійного проекту. Як бачимо з перших слів, це організація, яка вільна сама розпоряджатися надійшли засобами і повністю скасовується від сплати податків. Найчастіше засновниками таких організація є філантропи, у яких є досить міцне фінансове становище. Членом такої організації може стати будь-який бажаючий, хто здатний на регулярній основі брати участь в різного роду проектах з подальшим їх фінансуванням.

Сам процес створення такої юридичної особи вельми клопіткий і має ряд своїх підводних каменів. Адже без створення такого благодійного фонду ціна спокою бізнесмена була б занадто високою, оскільки одноосібно йому довелося б мати справу з масою неврегульованих запитів і великим потоком інформації, і на ведення основного бізнесу не вистачало б часу від слова зовсім.

Як правильно створити і скільки коштує відкрити благодійний фонд?

В Україні існує кілька видів благодійної діяльності, які мають ряд відмінностей:

  1. Безпосередня передача коштів або будь-якого майна у власність потребує проекту;
  2. Приведення в дію заповітів, в тому числі спадкових договорів, в яких майно було передано на здійснення благодійної діяльності;
  3. Тимчасова або постійна передача права користування певним майном або правами на це майно;
  4. Проведення аукціонів, лотерей, конкурсів або іншого роду заходів зі збору коштів;
  5. Компенсація благодійними фондами розтрат, які були зроблені організацією, що приймає допомогу;
  6. Благодійна спільна діяльність або реалізація інших контрактів, спрямованих на благодійність;
  7. Інші види діяльності.

Реєстрація благодійного фонду

На додаток, можна додати, що отримання благодійної допомоги від таких фондів може проходити одночасно з отриманням соціальних виплат і пільг, які передбачені на законодавчому рівні.

При реєстрації благодійного фонду ціна частки кожного засновника може варіюватися в залежності від його можливостей. Найчастіше для цього процесу наймають надійну юридичну компанію, яка не тільки скаже вам, скільки коштує відкрити благодійний фонд, а й допоможе пройти всю процедуру від А до Я, включаючи всі бюрократичні зволікання.

Скільки коштує організувати благодійний фонд залежить від багатьох факторів, які будуть враховані при підписанні договору по створенню благодійного фонду. Ціна буде залежати від набору послуг, якими ініціатор створення захоче скористатися. Деяким буде достатньо скористатися разової консультацією, яка включає в себе перевірку назви, розробку мети створення і підготовку статутних документів.

Для максимально продуктивного підходу при підрахунку вартості реєстрації благодійного фонду ціна буде підніматися за рахунок безпосередньої участі юридичної фірми в самому процесі створення такого фонду. Тут вже будуть присутні послуги з подачі документів для здійснення подальшої державної реєстрації, отримання документів про реєстрацію, отримання статусу неприбуткової організації, виготовлення печатки та відкриття банківського рахунку.

Якщо засновник захоче, щоб з перших днів благодійний фонд почав функціонувати на повну потужність і збільшити швидкість надходження коштів, він вдається до замовлення послуг з реєстрації в ЗМІ, інформаційні агентства, замовляє послуги консультації з питань грантової діяльності.

Реєстрація благодійного фонду

Куди звернутися за допомогою по реєстрації благодійного фонду?

Скільки коштує відкрити благодійний фонд вам зможе прорахувати будь-яка юридична фірма, оскільки при цьому процесі будуть задіяні її розцінки з урахуванням рівня надійності і довіри компанії. При реєстрації благодійного фонду ціна повинна бути максимально виправдана, оскільки всі дії по створенню фактично оплачуються з тих коштів, які могли б в теорії піти на благодійність.

Тому не варто відразу звертатися в найдорожчу контору, забивати в поле пошуку Гугл: «реєстрація благодійного фонду ціна» і переходити по першій-ліпший рекламному посиланню, де, швидше за все, розташована фірма, яка намагається заробити на таких благородних діях. Можна знайти гідну, професійну, надійну команду з багаторічною історією, яка буде з вами на одній хвилі і допоможе втілити давню мрію.

Однією з кращих і чесних компаній з надання послуг з реєстрації благодійного фонду є компанія VINCO`S, яка має в своєму штаті висококваліфікованих фахівців і має багаторічний досвід в юридичних послугах такого роду. При прорахунку реєстрації благодійного фонду ціна буде залежати тільки від пакета послуг, який вибере замовник. Ніяких прихованих рядків дрібним шрифтом, всі умови прозорі, команда відкрита, а результат завжди на висоті.

Слоганом цієї компанії виступає – Law company VINCO`S «The best lawyers for your business». Даний гравець ринку має більше 7 років досвіду в сфері реєстрації благодійних фондів, що означає – ваш проект в надійних руках.

Залишилися питання ?

Залиште заявку і ми неодмінно звяжемося з Вами.
Задати питання

Thank's for your message