Як замовити абонентське обслуговування бізнесу?

Абонентське обслуговування юридичних осіб

На сьогоднішній день кожен хоча б раз замислювався про те, що працювати на себе на порядок вигідніше, ніж бути найманим працівником. Відчутна частина йде в підприємницьку сферу, щоб задовольнити свої амбіції і побудувати якісний, конкурентний і приносить хороший дохід бізнес. На початкових етапах будівництва цього працюючого механізму у підприємця часто багато часу йде на ознайомлення з державною бюрократичною машиною, на складання тих чи інших заяв, ведення документації та інші юридичні зволікання.

Так само і ті, хто вже давно веде свій бізнес, починають думати про скорочення витрат, при цьому намагаючись підтримати, а то і поліпшити, рівень самої компанії. Ці зміни можуть стосуватися як найманого персоналу, так і тих ресурсів, які були задіяні в безпосередньому функціонал фірми. Одним з поширених способів є передача певних обов’язків або груп діяльності на аутсорсинг.

Абонентське обслуговування юридичних осіб

Який вид аутсорсингу можна зустріти в питаннях, що стосуються юридичного відділу компанії?

Юридичний супровід бізнесу – ось справжня панацея від усіх несподіванок в юридичному напрямку. Юридичний супровід бізнесу допоможе не тільки заощадити ресурси, а й придбати знання групи професіоналів за ціною штатного юриста, компетенція якого, в більшості своїй, залишає бажати кращого.

Переваги юридичного супроводу бізнесу:

1. Вам більше не треба думати про те, що ваш штатний співробітник не встигає. Наявність цілої групи професіоналів допоможе представити інтереси компанії одночасно в декількох юридичних питаннях, наприклад, якщо це два судових засідання, призначених на один час.
2. На додаток, кожен співробітник фірми, яка надає юридичний супровід бізнесу є практиком і експертом в певній категорії юридичної сфери, що в комплексі дозволяє вам мати покриття абсолютно всіх видів правового поля, це як десять юристів в одному.
3. Так само, при укладенні договору на юридичний супровід бізнесу ціна питання буде значно нижче, ніж маючи штатного співробітника, постійно терпіти витрати через його одностороннього підходу.
4. До всього іншого, при юридичному супроводі бізнесу, витрати на облаштування робочого місця, проїзди і обіди найманого штатного співробітника дорівнюють нулю, ви платите тільки за послуги, ніяких додаткових витрат.
5. Оскільки кожен співробітник фірми по юридичному супроводі бізнесу має багаж досвіду і зв’язків за плечима, укладання угод, бюрократичної тяганини та інших дій буде проходити в рази швидше і якісніше, ніж очікування закінчення офіційних термінів, оскільки час – це дійсно гроші.
6. Орієнтованість на клієнта при укладенні договору на юридичний супровід бізнесу є пріоритетом у компанії, для якої важливо, що про неї думають клієнти, оскільки «сарафанне радіо» є більш правдивим, ніж куплені відгуки в інтернеті, а значить у вас буде індивідуальні і максимально вигідний підхід при вирішенні будь-якого питання.

В цілому, тут перераховані далеко не всі плюси укладення договору на абонентське юридичне обслуговування. Ви завжди буде знати, за що, куди і кому будуть відраховуватися кошти на виконання юридичних доручень. У будь-якій фірмі, яка надає юридичний супровід бізнесу вартість послуг вказана в прайсі, де ви можете спрогнозувати і закласти у видатках бюджету компанії потрібну суму, щоб завжди тримати руку на пульсі.

Абонентське обслуговування юридичних осіб

Як замовити абонентське обслуговування бізнесу?

Для того, щоб ваша компанія була максимально правильно представлена ​​в правовому полі, вам потрібно буде зробити кілька дій, які, за своєю суттю абсолютно не віднімуть багато часу і ресурсів.

• Для початку вам потрібно переконатися в тому, що ви дійсно готові економити і потребуєте висококласному юристові;
• Наступним етапом буде перестроювання роботи юридичного відділу шляхом його реорганізації;
• Цей процес включає в себе планування бюджету та суми, яка може бути виділена на цей відділ;
• Вибираєте кращу компанію за співвідношенням ціна / якість і укладаєте договір на юридичний супровід бізнесу;
• Забуваєте про виявлені проблеми, пов’язаних з бюрократичною тяганиною і юридичними питаннями.

Як бачите, дії по підписанню договору на юридичний супровід бізнесу дуже звичні і прості, а переваги такого рішення не змусять вас довго чекати бажаного результату.

Абонентське обслуговування юридичних осіб

Куди звернутися за прайсом на абонентське юридичне обслуговування бізнесу?

Для того, щоб знайти кращу компанію в цій сфері потрібно в першу чергу звернути увагу на рівень фірми, її період діяльності і на її рейтинг довіри. Останній пункт один з найважливіших, оскільки живе враження про юридичний супровід бізнесу допоможе вам отримати максимально повне уявлення про компанію.

На сьогоднішній день одним з лідерів галузі з надання абонентського обслуговування бізнесу є компанія VINCO`S, яка специализируется на комплексному супроводі бізнесу і є найбільшою в своє галузі. Кожен співробітник має колосальний багаж досвіду за спиною і зможе вирішити будь-яке питання в абсолютно будь-якій сфері діяльності права. Компанія існує вже більше 7 років, а це означає, що її послугами вже помагає більше трьох тисяч компаній, які вже відчули весь професіоналізм і преференції юридичного супроводу бізнесу на собі.

У комплекс послуг компанії VINCO`S входить практика корпоративного права, практика податкового права, практика захисту об’єктів інтелектуальної власності, медіації та судового врегулювання суперечок, судовий захист бізнесу, регулювання питань по антимонопольному законодавству, практика створення і юридичного супроводу НУО та інші. Досягти цього нам допомагає висококваліфікована команда, яка надає кращий сервіс, пропонує кращі ціни і відноситься до бізнесу клієнта як до свого.

Залишилися питання ?

Залиште заявку і ми неодмінно звяжемося з Вами.
Задати питання

Thank's for your message